Instalator instalații termice și sanitare

EBC

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

- Montează instalațiile interioare de apă rece și caldă pentru uz menajer;
- Montează instalații pentru stingerea incendiilor;
- Montează utilajele utilizate în realizarea instalațiilor de canalizare;
- Remediază defecțiunile de orice tip apărute la instalațiile montate;
- Cunoaște aspectele sistemului calității corespunzătoare domeniului său de activitate;
- Respectă procedurile privind asigurarea calității și asigurarea ergonomică a locului de muncă;
- Răspunde de respectarea termenelor de executare a operațiunilor desfășurate;
- Deține responsabilitatea realizării sarcinilor de serviciu date de atribuțiile de serviciu;
- Răspunde altor sarcini stabilite de șeful ierarhic direct și care au legătură directă cu obiectivul postului ocupat;
- Utilizează mașinile, echipamentele și materialele puse la dispoziție de firmă.

CERINTE

- Experiența în domeniu – minim 1 an;
- Studii: liceu / școală profesională în domeniu sau curs de calificare;
- Rezistență la efort fizic în condiții de temperatură ridicată;
- Rigurozitate în respectarea regulilor și instrucțiunilor;
- Capacitate de comunicare interactivă și de lucru în echipă.

BENEFICII OFERITE

- Salariu fix atractiv;
- Posibilitatea unei colaborări pe termen lung.

Suntem compania de resurse umane care identifică, integrează și administrează eficient personalul de care au nevoie clienții români și internaționali.

La noi vei găsi nu doar oportunități de muncă, ci și susținerea morală de care poate mai ai nevoie pentru a prinde curaj. Vom fi lângă tine în timpul interviului cu angajatorul și vom păstra o comunicare transparentă pe toată durata procesului de recrutare.

Nu uita:
Jobul ideal este locul de întâlnire al candidaților și companiilor care se potrivesc, iar noi știm să creăm astfel de locuri de întâlnire.