Instalator, electricieni

Belle moon srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma de instalatii din Bucuresti angajeaza personal calificat in domeniul instalatiilor electrice, sanitare si termice.
Lucrarile sunt atat in Bucuresti cat si in alte judete ale tarii, lucrari in toate tipurile de materiale PPR, cupru, teava sudata, sunt asigurate toate conditile necesare pentru un mediu de lucru profesionist si productiv.
Realizam instalatii in domeniul incalzirii.
Combatere si stins incendiu.
Instalatii electrice si autatizari etc.

CERINTE

Personal calificat, seriozitate si promptitudine.
Disciplina la locul de munca.
Corectitudine.
Experienta si sporit de echipa.
Disponibilitate la deplasari.
Permis conducere prezinta un avantaj.

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant.
Loc de munca stabil.
In deplasare asiguram conditii de cazare foarte bune.
Posibilitate de bonusuri in functie de rezultate si de profesionalismul fiecarui angajat.

Companie care activeaza in domeniul instalatiilor si retelelor electrice