INSTALATOR ELECTRICIAN

RUADY SERVICE

Job expirat

RESPONSABILITATI

CANDIDATUL IDEAL:
• Cunostinte avansate pentru interventie la instalatiile electrice, sanitare, termice
• persoana indemanatica
• experienta anterioara in domeniu constituie un avantaj;
• seriozitate si corectitudine;
• Rezistenta la stres si disponibilitate la program prelungit;
• muncitor, loial, hotarat;
• Personalitate deschisa - foarte bune abilitati de comunicare si relationare interpersonala
• Permis de conducere B obligatoriu

CERINTE

- Realizeaza constatari pentru intretinerea instalatiilor electrice, sanitare si termice;
- Repara sau inlocuieste cu profesionalism eventualele echipamente defecte;
- Realizeaza intretinerea de rutina a instalatiilor electrice, sanitare si termice;
- Asigura cerintele de calitate a lucrarilor executate in teren;
- Aprovizioneaza locul de munca cu mijloacele necesare si organizeaza spatiul de lucru;
- Executa si alte sarcini de serviciu primite de la superiorul ierarhic, in limitele legii.

BENEFICII OFERITE

- masina de serviciu;
- prime atractive in functie de realizari

Suntem practic o echipa de profesionisti cu experienta in domeniul instalatiilor: electrice, sanitare, termice si de gaze cu un portofoliu bogat de lucrari din cele mai diverse, reparatii ce pot fi facute in cateva ore.
Spre deosebire de alte echipe din domeniu, NOI nu facem rabat de la calitate, suntem seriosi, bine organizati si suntem capabili si oferim solutii eficiente calitativ si financiar pentru orice problema din aria noastra de expertiza.

Domenii de activitate:

Instalatii Electrice (complete, reparatii sau modificari, interventie rapida)

Instalatii Sanitare (complete, reparatii sau modificari, interventie rapida)

Instalatii Termice (complete, reparatii sau modificari, interventie rapida)