Instalator/Depanator conexiuni Internet

Synco Telecom SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Instalare clienti, echipamente, diagnosticare si remediere avarii pe o zona alocata echipei. ATENTIE: Job-ul presupune preponderent lucrul pe teren.
- Urmarirea instructiunilor dispecerilor de suport tehnic
- Respectarea graficului instalarilor programate
- Intocmirea documentelor de parcurs
- Deplasarea se face cu auto

CERINTE

- Carnet conducere categoria B
- Tanar, dinamic, dornic de afirmare,
- Disponibil pentru program prelungit
- Cunostine peste nivel incepator despre retele, Internet, sistem de operare Windows.

BENEFICII OFERITE

- Forme legale de angajare din prima luna
- Bonuri de masa
- Prime la instalari dupa 3-6 luni, in functie de performante
- Posibilitatea de a merge la examene (daca angajatul este student), cu recuperare ulterioara

Furnizor de servicii de internet pentru utilizatori casnici prin retea proprie fibra optica/cabluri cupru.
Datorita serviciilor de calitate si politicii agresive de promovare compania a reusit sa se impuna pe intreaga arie de acoperire ca si furnizor principal.
Pentru 2006 target-ul este de crestere a cifrei de afaceri si a portofoliului de clienti cu minim 200%.