Instalator autorizat gaze naturale, grad IIID/EGIU

SC ELSACO BRUNATA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea jobului:

Instalatori autorizati pentru executie instalatii de utilizare gaze naturale angajam (autorizat ANRE- gr. III D/EGIU ).
- Executie verificari si revizii tehnice periodice gaze naturale
- Executie instalatii gaze naturale

- Inlocuire contoare gaz cu membrana

CERINTE

Candidatul ideal:

- Candidatii pot aplica la acest job doar daca detin o legitimatie de instalator grad III D/EGIU in termen de valabilitate;

- Experienta in domeniul instalatiilor de gaze naturale: executie instalatii utilizare gaze naturale, inlocuiri contoare gaz (prezinta avantaj) verificari si revizii tehnice periodice ale instalatiei utilizare gaze naturale;
- carnet de conducere – categoria B (prezinta avantaj);

- persoana activa, organizata, cu initiativa, orientata catre obtinerea de rezultate;

-cunostinte minime pc; (prezinta avantaj);

- experienta minim 1 an.

Brunata este un exportator danez independent care oferă soluţii flexibile pentru facturarea individuală a costurilor de încălzire şi apă. Oferim soluţii optime pentru economisirea energiei prin intermediul unui program al unui echipament de contorizare uşor adaptabil.

Serviciu de înaltă calitate
Brunata are aproape un secol de experienţă în domeniul dezvoltării, al producţiei şi al contorizării. Repartitoarele de cost Brunata patentate şi soluţiile speciale de defalcare garantează că serviciul de înaltă calitate este unul standard pe orice piaţă.

Brunata - o companie internaţională
Brunata este o companie internaţională cu sediul central în Danemarca cu o reţea de filiale şi parteneri din toată Europa şi din China. Per total, avem mai mult de 20 de milioane de contoare/repartitotare Brunata în funcţiune.

Companie autorizata A.N.R.E. si agreata S.C. DISTRIGAZ SUD-RETELE S.R.L. pentru:
- Verificari si revizii tehnice periodice ale instalatiilor de gaze naturale.

- Proiectare si executie instalatii gaze naturale;