Instalare Platforma Magazin Online si Site de Prezentare

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Esti ambitios si iti doresti o colaborare de lunga durata? Daca doresti sa pasesti cu dreptul in cariera de programator web ai nimerit in locul potrivit.

Agentie de publicitate cauta web designer pentru proiecte periodice sau ocazionale care constau in realizarea de site-uri de prezentare sau magazine online e-commerce pentru clientii firmei.

Anuntul se refera strict la instalarea de platforme gratuite (Free Open Source) personalizabile (Responsive) si cu interfata facila de administrare tip Magento, PrestaShop, OpenCart, CubeCart, insotite de template-uri tot gratuite (Free /General Public License) etc.

La aceasta se adauga un minim de design web si editare HTML (exemplu: instalare de plugin-uri sau modul de social media, etc).

Remuneratia se acorda in consecinta.

Va rugam sa nu aplicati daca, considerati ca sunteti supracalificat pentru acest tip de colaborare.

Cerem seriozitate si dorim prioritizarea proiectelor noastre. Daca jonglezi cu 10 joburi deodata, poate acest post nu este pentru tine.

Anunt deschis si Freelancer-ilor.

CERINTE

Cunostinte Basic de web development / web design si programare online HTML.

Program flexibil.

Fara locatie fixa. Totusi dorim disponibilitate intalnire cel putin la anuntarea si discutarea termenilor proiectului precum si la momentul predarii lui.

BENEFICII OFERITE

Remuneratie acordata:
- magazin online = max 100 euro/proiect
- site de prezentare = max 70 euro/proiect

Remuneratia poate diferi in functie de complexitate.

Se acorda bonusuri in functie de performante si decontare transport sau bonuri de masa in interesul proiectului.