Inspector Transport Valori

ROSEGUR S.A

Job expirat

RESPONSABILITATI

Coordonarea activitatii de transport din zona alocata;
Planificarea si controlul activitatii celor din subordine;
Planificarea si eficientizarea rutelor de colectare;
Mentinerea relatiei operationale cu clientii;
Mentinerea relatiei cu autoritatile competente.

CERINTE

Experienta intr-un post similar de minim 1 an;
Foarte bune abilitati de coordonare si organizare;
Foarte bune abilitati de comunicare;
Capacitate excelenta de prioritizare a sarcinilor;
Bune cunostinte de utilizarea PC (Microsoft Office: Outlook, Excel, Word);
Permis de conducere cat. B;
Disponibilitate pentru deplasari.

BENEFICII OFERITE

Beneficiile se vor discuta in cadrul interviului.

In ROSEGUR vei gasi o echipa dinamica, un mediu de lucru divers, deschis si reale posibilitati de dezvoltare profesionala.

Te asteptam alaturi de noi!

Rosegur, companie multinationala, este unul dintre liderii mondiali ai industriei serviciilor de securitate