Inspector salarizare

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati specifice:

- verificarea pontajelor;
- intocmirea/verificarea statelor de plata utilizand/administrand programul Charisma HR;
- administrare, arhivare documente(state de plata, fluturasi salarii, garantii gestiune,etc);
- operare/updatare baza de date;
- urmarirea planificarii/realizarii CO;
- mentinerea legaturii cu banca;
- elibereaza adeverinte si alte documente solicitate de angajati;
- intocmeste rapoarte la solicitarea managerului de departament.

CERINTE

- Studii medii(finalizate prin bacalaureant) sau superioare;
- Cunostinte privind salarizarea angajatilor, retinerea aferenta impozitelor/taxelor specifice;
- Atestat inspector de personal;
- Experienta intr-un post similar min. 3 ani(constituie avantaj experienta specifica de min. 1 ani intr-o companie in domeniul industriei de panificatie);
- Cunostinte nivel avansat de operare PC, cunostinte utilizare Charisma HR;
- Acuratete si atentie in indeplinirea sarcinilor;
- Aptitudini de comunicare, organizare, corectitudine si riguriozitate, spirit de echipa.

BENEFICII OFERITE

Tichete de masa