INSPECTOR SALARIZARE

SC IPSO SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Inspectorul Salarizare va avea responsabilitati privind:

- Efectuarea calculelor salariale;
- Intocmirea diverselor raportari si analize comparative ale costurilor salariale;
- Intocmirea declaratiilor de salarii catre diverse fonduri sociale (CAS, Sanatate, Somaj).

CERINTE

- Studii Universitare - Academia de Studii Economice - obligatoriu;
- Cursul de inspector resurse umane - avantaj;
- Bune cunostinte de operare PC;
- Limba straina: franceza sau engleza;
- Coerenta in exprimare;
- Persoana organizata; riguroasa; calma; autonoma;
- Persoana cu initiativa;
- Persoana cu simtul confidentialitatii (interna si externa).

IPSO, filiala a societatii franceze MAGELLAN, este puternic implantata, fiind prezenta de mai multi ani in Romania.
IPSO dezvolta si mentine activa o retea de distributie pentru:
Renault Trucks;
Automobile Renault, Dacia si Nissan;
Michelin, Continental, Goodyear;
John Deere, Kuhn si Westfaliasurge;
Mai mult de 450 de colaboratori asigura distributia si service-ul pentru aceste marci diverse.
Valorile noastre sunt acelea ale unei intreprinderi familiale aflate in serviciul clientilor sai.