Inspector Salarizare

Grafton Recruitment

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru clientul nostru un grup multinational din domeniul auto cautam un Inspector de Salarizare.

Atributiile postului sunt:
- Gestionarea activitatii de salarizare;
- Intocmirea diverselor raportari si analize comparative ale costurilor salariale
- Intocmirea unor situatii cu date salariale;
- Urmarirea legislatiei in domeniu
- Mentinerea la zi a procedurilor de lucru din activitatea salarizare
- Intocmirea declaratiilor de salarii catre diverse fonduri sociale (CAS, Sanatate, Somaj).

CERINTE

Candidatul ideal trebuie sa aiba:

- Studii Universitare (Academia de Studii Economice constituie un avantaj);
- Bune cunostinte de operare PC (excel - foarte bine; word - bine);
- Cunoasterea softului de administrare personal si salarizare (Charisma reprezinta un avantaj);
- Experienta in efectuarea calcului salarial
- Limbi straine franceza sau engleza (constituie un avantaj)
- Initiativa, oraganizare, autonomie;
- Confidentialitate.

Founded in 1982, Grafton Recruitment has established itself as a world class provider of recruitment solutions. Grafton has experienced an impressive growth pattern in the last five years. The network has built to a total of 70 branch operations spanning 19 different countries including the United Kingdom, Republic of Ireland, Chile, Czech Republic, Slovakia, Hungary, Poland, Lithuania, Russia, Portugal, France, Austria, Belgium, Turkey, UAE and Romania.