Inspector salarizare

SYNECTIC ACCOUNTING SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Intocmirea statelor de plata
Intocmirea declaratiilor lunare
Relatia cu ITM

CERINTE

Absolvent studii superioare economice
Cunostinte programul de salarii CIEL
Cunostinte legislatie salariala si fiscala
Pasiune, Flexibilitate, Entuziasm

BENEFICII OFERITE

Oferim un salariu competitiv + tichete de masa + mediu profesional de lucru intr-un sediu central-centru de afaceri in zona Mall Vitan (Bancpost/Casa de Pensii)

Synectic ajuta cu recomandari practice intreprinzatorii care tocmai au inceput o afacere si nu stiu cum sa-si organizeze contabilitatea si furnizeaza serviciul de contabilitate si calculul salariilor pentru oamenii de afaceri care nu au timp sa verifice si controleze activitatea unui departament intern de contabilitate.

Clientii nostri sunt manageri ai unor companii mici si mijlocii din Bucuresti, care au nevoie de situatii financiare tinute ca la carte si la zi, pentru a fi linistiti in cazul unui control fiscal si pentru a reusi sa obtina o linie de credit, sa participe la licitaţii, sa cumpere bunuri în leasing, sa ramburseze TVA-ul sau sa analizeze eficienta afacerii.