Inspector Salarizare

Maof Group Ro

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Preia pontajele de la departamente/ divizii in vederea definitivarii drepturilor salariale;
- Tine evidenta concediilor fara plata, concediilor de odihna, concedii medicale;
- Tine evidenta sanctiunilor;
- Efectueaza calculul si plata lunara a drepturilor salariale;
- Efectueaza calculul concediilor medicale;
- Intocmeste state de plata;
- Completeaza fisierele pentru transmiterea drepturilor salariale in conturile angajatilor;
- Emite si verifica declaratiile lunare.

CERINTE

- Absolvent studii medii/ superioare – de preferat economice;
- Experienta in domeniu minim 1 an
- Calcularea drepturilor salariale pentru minim 250 angajati;
- Experienta in programe de salarizare (WizSalary - avantaj);
- Cunostinte operare PC (Microsoft Office, Internet, baze de date etc);
- Persoana dinamica si motivata;
- Abilitati de comunicare interpersonala;
- Rezistenta la stres si atentie la detalii.

DESCRIEREA FIRMEI

Recrutare si selectie, leasing personal