Inspector resurse umane/salarizare, cod N IRUS

NIMBLE CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Gestionarea bazei de date a angajatilor;
Intocmirea si gestionarea contractelor individuale de munca/carnetelor de munca;
Completarea registrului general de evidenta al salariatilor;
Intocmirea pontajelor, statelor si fluturasilor tuturor angajatilor administrati;
Intocmirea declaratiilor catre bugetul de stat/ mentinerea relatiei ci institutiile abilitate in acest sens;
Este permanent informat asupra modificarilor legislative specifice domeniului.

CERINTE

Studii medii/superioare;
Certidicat Inspector resurse umane;
Minim 2 ani experienta in domeniul administrarii de personal si salarizarii;
Foarte bune cunostinte de legislatia muncii;
Abilitatea de a pastra confidentialitatea datelor;
Persoana responsabila, organizata, atenta la detalii.

NIMBLE CONSULTING este o companie tanara, in plina dezvoltare, care pune accentul pe profesionalism, seriozitate si promptitudine.
Pentru ca resursele umane se regasesc in toate actiunile, deciziile si succesele unei companii, NIMBLE CONSULTING va ofera sprijin total in ceea ce priveste:
-admistrarea si evidenta de personal;
-recrutarea si selectia de personal;
-analiza si diagnoza organizationala;
-leasing de personal.

Puteti aplica si pe email:office@nimble.ro sau pe fax: 031/4027518 specificand codul jobului dorit.