INSPECTOR RESURSE UMANE - pt SEDIUL CENTRAL

TRIDENT TRANS TEX

Job expirat

RESPONSABILITATI

Intocmeste dosarul de angajare al salariatului (contractul individual de munca, fisa postului , act aditional de confidentialitate, declaratii);
Intocmeste propunerile de modificare a contractelor individuale de munca, de schimbare sau eliberare din functie a personalului;
Mentine relatia cu Inspectoratul Teritorial de Munca, Agentia de Ocupare a Fortei de munca respectand legislatia muncii;
Elibereaza adeverinte pentru atestarea calitatii de salariat, la cererea angajatilor;

CERINTE

Studii superioare juridice
Atestat profesional “Inspector Resurse umane”
Bune cunostinte de operare pe calculator
Abilitati de organizare si planificare,
Abilitati de comunicare si de negociere
Abilitati de lucru in echipa
Toleranta la stres

BENEFICII OFERITE

posibilitati de dezvoltare profesionala;
mediu de lucru profesionist si dinamic;
pachet salarial atractiv

SC TRIDENT TRANS TEX este o companie exclusiv romaneasca aflata in plina dezvoltare in domeniul big retail, dar care are ca obiect secundar de activitate si transport international de marfa .