Inspector resurse umane( cu experienta si atestat)

Rodipet SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Obiectivul principal al postului: organizarea, planificare si conducerea cu maxim de eficienta a tuturor activitatilor de resurse umane, in asa fel incat sa contribuie la realizarea cu succes a obiectivelor economice ale companiei si sa sprijine permanent procesul managerial din companie.

CERINTE

- studii superioare de specialitate si curs inspector resurse umane;
- experienta concreta, cu rezultate de succes in activitatea de resurse - 1-2 ani;
umane in companii cu un numar de angajati mai mare decat 1000;
- viziune de ansamblu , pe termen mai lung asupra activitatilor specifice dar si cuprinderea detaliilor;
- abilitate si capacitate de a planifica, organiza si conduce o activitate de amploare si de a rezolva probleme complexe;
- responsabilitate si loialitate fata de companie;
- initiativa, dinamism, atitudine proactiva;
- leadership, excelente abilitati de comunicare, relationare si motivare a echipei de lucru;
- buna cunoastere a legislatiei in vigoare;
- cunostinte solide si experienta in operarea PC;
- limba engleza: nivel avansat;
- permis de conducere auto: B - constituie avantaj

Suntem cea mai mare companie de distributie de presa si produse complementare din Romania, singurul transportator si distribuitor care aprovizioneaza zilnic Bucurestiul si toate judetele tarii. Scopul nostru este sa promovam si sa fim reprezentati de oameni care gasesc solutii excelente si unice.

In prezent compania se afla in plina campanie de dezvoltare, se diversifica gama de produse si se extinde reteaua de distributie. Serviciile noastre solicita din partea echipei standarde inalte de calitate care pot fi obtinute printr-o excelenta comunicare si suport logistic si tehnic performant.

Noii membrii ai echipei vor deveni parte integranta a unui concern care valorizeaza satisfactia angajatilor si rasplateste performanta.