Inspector Resurse Umane (CBR)

COBRA SECURITY - UTI GRUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Intocmirea formelor de angajare (setul de angajare) si verificarea dosarului de personal (existenta tuturor documentelor necesare la angajare);
- Evidenta si pastrarea carnetelor de munca si a dosarelor de personal;
- Completarea / actualizarea cartilor de munca;
- Evidenta concediilor medicale, a invoirilor, a concediilor de odihna, a desfacerilor contractelor individuale de munc¿ (concedierilor), fluctua¿iei de personal;
- Intocmirea actelor necesare pentru incetarea / desfacerea contractului individual de munca;
- Arhivarea dosarelor de personal pentru personalul lichidat;
- Intocmirea adeverintelor solicitate de catre salariati;
- Operare in baza de date;
- Intocmirea a diferite situatii de personal.

CERINTE

- Studii medii
- Cunostinte de legislatia muncii
- Atestat inspector resurse umane (autorizare ITM)
- Cunostinte MS Office (Word, Excel, Power Point)
- Experienta minim 2 ani intr-o companie cu minim 100 de angajati

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv, corelat cu nivelul de performanta.
- Posibilitati de promovare si dezvoltare profesionala.
- Mediu de lucru placut.

Grupul de firme UTI exista din 1990 pe piata romaneasca si are in componenta sa peste 60 de firme care, in functie de specificul obiectului de activitate, sunt structurate, in 4 divizii:
- Divizia de Sisteme de Securitate si Militare
- Divizia IT&C
- Divizia Instalatii si Constructii
- Divizia Mentenanta si Administrare.

COBRA SECURITY furnizeaz¿:
- servicii de tip Loss Prevention
- servicii de monitorizare si interventie
- servicii de pregatire profesionala
- servicii de comercializare a armelor si munitiilor, proiectare, constructie si amenajare de poligoane
- servicii de transport valori
- servicii de consultanta si investigatii.

Pentru mai multe detalii, accesati www.uti.ro sau www.cobrasecurity.ro