Inspector Resurse Umane

Centrul Medical Sanador

Job expirat

RESPONSABILITATI

- gestionarea dosarelor de personal si a carnetelor de munca, precum si operarea acestora
- intocmirea documentelor de personal (contracte individuale de munca, acte aditionale, decizii)
- eliberarea de diferite tipuri de adeverinte
- intocmirea si verificarea lunara a pontajului
- pastrarea evidentei concediilor de odihna si a concediilor medicale
- completarea registrului unic al salariatiilor
- intocmirea anunturilor pentru posturile vacante, recrutarea si selectia de personal
- efectuarea lunara a salarizarii
- mentinerea relatiilor cu institutiile abilitate (ITM, CAS, CASMB, AJOFM)
- intocmirea listei si distribuirea bonurilor de masa
- intocmirea de fise de post
- actualizarea documentelor sprecifice de personal (Regulemnt Intern, organigrama, Contract Colectiv de Munca)

CERINTE

- studii superioare
- experienta pe un post similar minim 3 ani
- bune cunostiinte a legislatiei
- atestat inspector resurse umane
- foarte bune abilitati de lucru in Excel, Word
- utilizarea softului Wizsalary
- persoana organizata, cu abilitati de comunicare, relationare, responsabila

Clinica medicala ce ofera servicii medicale in toate specialitatile, utilizand aparatura medicala performanta.