Inspector Resurse Umane

S.C.FILDAS TRADING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Intocmeste contractele individuale de munca, deciziile de incetare a activitatii si le inregistreaza la ITM in termenele stabilite de lege;
- Gestioneaza dosarele individuale de munca ale angajatilor;
- Preda statele de salarii si ordinele de plata la ITM;
- Mentine relatia cu: ITMB, ANOFM, ALOFM si cu alte autoritati publice;
- Gestioneaza fisele de post;
- Tine evidenta salariatilor si a lichidatilor;
- Intocmeste adeverinte pentru salariati pentru diverse situatii.

CERINTE

- Experienta minim 2 ani pe o pozitie similara intr-o companie cu minim 300 angajati
- Atestat de Inspector Resurse Umane
- Cunostinte foarte bune de legislatia muncii
- Bune cunostinte de operare PC (Word, Excel, Access)
- Cunostintele de operare in Charisma HR constituie un avantaj
- Studii superioare
- Permis auto cat. B.

Unul din cei mai importanti distribuitori si importatori de produse farmaceutice si parafarmaceutice din Romania.