Inspector resurse umane

Paylogic People

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru unul dintre clientii nostril cautam Inspector Resurse Umane.

RESPONSABILITATI:

-Gestioneaza documentele de angajare si dosarele angajatilor;
-Asigura semnarea si inregistrarea la ITM a contractelor de munca si documentelor de personal;
-Tine legatura cu Inspectoratul Teritorial de Munca;
-Introduce si actualizeaza date in aplicatia informatica specifica;
-Asigura completarea carnetelor de munca;
-Completarea registrului general de evidenta a salariatilor.

CERINTE

-Studii medii / superioare finalizate;
-Cunostinte bune de operare PC ( MS Office - Excel);
-Minim 2 ani experienta in domeniul resurselor umane;
-Cunostinte bune de legislatia muncii;
-Absolvent Curs de Inspector Resurse Umane ;
-Atestat de Inspector Resurse Umane – constituie avantaj;
-Abilitati de comunicare si orientare spre persoane;
-Atitudine pozitiva si orientare spre rezultate;
-Foarte bune abilitati de organizare;
-Dinamism, perseverenta;
-Disponibilitate pentru deplasare zilnica la ITM.

BENEFICII OFERITE

-Pachet salarial motivant;
-Mediu de lucru dinamic;
-Posibilitate de dezvoltare profesionala.

PayLogic People face parte din grupul PayLogic, dezvoltandu-se ca o urmare fireasca a experientei acumulate in cele mai variate si complexe situatii de business de catre specialistii sai in cei peste 7 ani de existenta. PayLogic inseamna un grup de companii care furnizeaza servicii profesionale de recrutare si selectie de personal, precum si de externalizare calcul salarial si administrare de personal.
Serviciile de calitate furnizate de grupul PayLogic au castigat increderea a peste 150 de mari companii din Romania. Pentru mai multe detalii despre serviciile noastre va rugam sa accesati www.paylogic.ro .