Inspector resurse umane

CENTRUL MEDICAL ROMAR SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Intocmirea actelor privind incheierea, modificarea, suspendarea si incetarea contractului individual de munca (informari, contracte de munca, acte aditionale, decizii)
-Completarea, pastrarea si evidenta carnetelor de munca si a registrului de evidenta electronic al salariatilor ;
-Completarea si eliberarea adeverintelor pentru angajati;
-Administrarea dosarelor de personal;
-Relatia cu inspectoratul teritorial de munca;
-Introducerea informatiilor contractuale in programul Wiz Salary.

CERINTE

-Minim studii medii;
-Atestat inspector de reusrse umane;
-Cunostinte operare excel;
-Cunostinte minime de legislatia muncii;
-Experienta in resurse umane minim 1 an
-Experienta in activitati de organizare, arhivare documente minim 1 an;
-Cunostinte operare "wiz salary" reprezinta avantaj;

Grupul de firme Romar este o institutie multifunctionala de diagnostic si asistenta medicala primara si specializata. Infiintat in luna mai 2000, ROMAR Medical reprezinta la ora actuala singurul centru de diagnostic si tratament din tara cu acoperire nationala. Avand o retea formata din centre proprii si centre partenere, ROMAR Medical asigura toata gama de servicii medicale:
• asistenta primara
• consultatii de specialitate
• analize si investigatii clinice si de laborator
• servicii de medicina muncii
• spitalizare
Chiar de la deschiderea primului nostru centru, ne-am propus sa oferim clientilor nostri servicii medicale complete, la un inalt standard calitativ folosind cea mai performanta aparatura medicala si de laborator. Misiunea noastra este de a oferi servicii care sa raspunda la cele mai exigente cerinte medicale de profesionalism, siguranta si confort.
Centrul Medical Romar ofera servicii medicale complete, atat pacientilor persoane fizice, cat si companiilor, servicii adaptate permanent nevoilor clientilor nostri, constanta principala ramanand calitatea actului medical.