Inspector Resurse Umane

IVET COMPROD SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-intocmirea si inregisrarea Contractelor Individuale de Munca, actele aditionale si deciziile de incetare;
-completeaza si pastreaza Registrul de Evidenta salariati;
-mentine relatia cu ITM;
-elibereaza adeverinte;
-asigura control medical la angajare si periodic;
-organizeaza si programeaza cursuri de calificare pentru categoriile de personal;

CERINTE

-experienta cel putin 1 an in domeniul resurselor umane;
-atestat inspector resurse umane obligatoriu;
-bune abilitati de comunicare si organizare
-cunostinte de legislatia muncii;
-cunostinte de utilizare PC;
-capacitate de a lucra in echipa, dar si individual ;

Compania IVET COMPROD SRL are ca activitate principala comertul cu amanuntul in magazine alimentare, detinand astazi 26 magazine super mini-market, un depozit propriu cu o capacitate de depozitare de 1500 metri patrati si un numar de 620 de angajati.