INSPECTOR RESURSE UMANE

Phoenicia Hotels SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

organizarea, planificare si conducerea cu maxim de eficienta a tuturor activitatilor de resurse umane, in asa fel incat sa contribuie la realizarea cu succes a obiectivelor economice ale companiei si sa sprijine permanent procesul managerial din companie.

CERINTE

Atestat inspector personal (vizat de Inspectoratul Teritorial de Munca);
Viziune de ansamblu , pe termen mai lung asupra activitatilor specifice dar si cuprinderea detaliilor;
Abilitate si capacitate de a planifica, organiza si conduce o activitate de amploare si de a rezolva probleme complexe;
Responsabilitate si loialitate fata de companie;
Initiativa, dinamism, atitudine proactiva;
Leadership, excelente abilitati de comunicare, relationare si motivare a echipei de lucru;
Buna cunoastere a legislatiei in vigoare;
Cunostinte solide si experienta in operarea PC;
Limba engleza: nivel avansat;

BENEFICII OFERITE

salariu 2500-3500 Lei.
Posibilitate cazare pentru provincie.

DESCRIEREA FIRMEI

Companie hoteliera 4*