INSPECTOR RESURSE UMANE

MAIRON HOLDING

Job expirat

RESPONSABILITATI

-gestionarea dosarelor angajatilor si completarea cartilor de munca
-eliberarea adeverintelor la solicitarea salariatilor
-cunostinte solide de legislatia muncii
-intocmirea formelor de angajare si de incetare a contractului de munca
-calcularea drepturilor salariale si emiterea declaratiilor aferente catre CAS,Somaj,ITM
-evidenta sanctiunilor si motivul acestora
-mentinerea legaturii cu institutiile abilitate

CERINTE

-cunostinte de WizSalary constituie avantaj
- foarte bune cunostinte de legislatia muncii si salarizare
-experienta
pe un post similar de minim 3 ani in cadrul unei companii de minim 100 de angajati
-cunostinte de
operare PC
-atitudine pozitiva,flexibilitate,organizare,capacitate de a respecta termene
-atestat
de inspector resurse umane

BENEFICII OFERITE

pachet salarial motivant+bonuri de masa

Distributie si procesare produse metalurgice (tabla, profile, tevi, inox, oteluri speciale) fasonare otel beton din colaci si din bare, comert exterior, transport.
- Marcile reprezentate: MAIRON
- Cifra de afaceri in ultimul an fiscal: 20000000
- Provenienta capital: Romanesc
- Actionariat: Diverse
- Numar de angajati: 200
- Alte informatii: Certificare ISO 9001/2000