Inspector Resurse Umane

LIBRA BANK SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Daca te intereseaza domeniul HR, si iti face placere sa lucrezi cu oamenii iti propunem pozitia de Inspector Resurse Umane.

CERINTE

Principalele responsabilitati sunt urmatoarele:
- Completeaza saptamanal periodic date/modificarile angajatilor in Revisal si il trimitere, in sistem electronic, la ITM;
- Deruleaza relatiile cu Centrul Medical referitor la medicina muncii;
- Intocmeste si mentine in ordine dosarele de personal conform procedurilor interne (indosarieaza actele pentru angajare si incetare activitate, verifica dosarele de personal);
- Intocmeste, in timp util, adeverinte pentru salariatii bancii (spital, banca, vechime, etc) si le trimite acestora;
- Realizeaza diferite rapoarte de HR;
- Acorda suport permanent Inspectorului de Resurse Umane senior.

Experienta in domeniu constituie un real avantaj.

Asteptam C.V.-urile dvs. pe fax la: 021/2306565 sau e-mail la: jobs@librabank.ro

Aplicatiile vor fi tratate cu maxima confidentialitate. Numai candidatii eligibili vor fi contactati.

BENEFICII OFERITE

- Conturarea unui brand personal - pentru ca oferim posibilitati reale de promovare dupa numai 6 luni de la angajare
- Sansa de a te face remarcat - pentru ca la noi initiativa si implicarea sunt valorizate
- Meritocratie - pentru ca performanta ta este recunoscuta si apreciata corespunzator

Misiunea noastra este sa oferim cele mai potrivite solutii financiare pentru specialistii din segmentul profesiunilor liberale si pentru antreprenorii din segmentul firmelor mici si mijlocii.
Pentru aceasta, iti punem la dispozitie o echipa de oameni talentati si motivati, pregatiti sa te asiste. Este convingerea noastra ca succesul si performanta in mediul bancar se realizeaza nu doar prin oferirea de servicii de calitate ci, mai ales, prin construirea unor relatii si parteneriate financiare de lunga durata cu clientii nostri.