INSPECTOR RESURSE UMANE

Group Queen Monaco

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Colectarea documentelor necesare derularii formalitatilor de incheiere, respectiv modificare a contractelor individuale de munca;
• Intocmirea si inregistrarea contractelor individuale de munca;
• Intocmirea de decizii, acte aditionale;
• Operarea si evidenta modificarilor privind functia, salariul de incadrare, majorari salariu;
• Completarea Registrului electronic de evidenta salariati;
• Completarea carnetelor de munca;
• Introducerea si mentinerea la zi a informatiilor privind angajatii, in sistemele informatice de evidenta;
• Colectarea documentelor necesare procesului de salarizare: pontaje, concedii medicale, concedii de odihna;
• Intocmirea si verificarea pontajelor lunare;
• Intocmirea de adeverinte de diferite tipuri;
• Mentinerea relatiei cu ITM Bucuresti.

CERINTE

1. Experienta minim 3 ani pe un post similar;
2. Studii medii/superioare;
3. Cunostinte temeinice de legislatia muncii;
4. Persoana organizata, obisnuita sa se incadreze in termene limita;
5. Cunostinte de operare PC: Word, Excell;
6. Atestat Inspector Resurse Umane.

Group Queen Monaco este una dintre cele mai reprezentative companii de distributie pentru bunurile de larg consum, cu o experienta in distributie de peste 10 ani de zile. Avand o retea bine organizata si dezvoltata in toata tara, portofoliul de clienti se extinde rapid. Compania detine un portofoliu impresionat de branduri proprii, alaturi de brandurile recunoscute cum sunt Master Foods, Red Bull.

Pentru mai multe informatii despre Queen Monaco, puteti accesa site-ul www.queenmonaco.ro.