INSPECTOR RESURSE UMANE

PROFI ROM FOOD SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Misiunea postului:

Asigurarea activitatilor de administrare de personal in conditii de eficienta si respectare a legislatiei in vigoare

Observatie: postul vacant este locat in Bucuresti, in cadrul firmei Albinuta Shops SRL, parte a grupului PROFI

PRINCIPALE RESPONSABILITATI:
- intocmirea si gestionarea documentelor de personal - contracte individuale de munca, acte aditionale, decizii, adeverinte, etc
- completarea carnetelor de munca/adeverintelor de vechime pentru angajati
- completarea si depunerea registrului electronic de evidenta a salariatilor
- intocmirea diverselor situatii/rapoarte de personal
- depunerea in timp util a documentelor de personal si declaratiilor la institutiile de stat: ITM, ANOFM, Casa de Pensii, etc.
- verificarea pontajelor lunare, gestionarea documentelor justificative pentru timpul lucrat/nelucrat (concedii de odihna, concedii de boala, demisii, etc)

CERINTE

- studii superioare
- experienta intr-o pozitie similara minim 2 ani
- atestat de inspector resurse umane
- foarte bune cunostinte de legislatia muncii
- experienta in colaborarea/relationarea cu ITM
- capacitate de organizare si prioritizare a activitatiilor
- foarte bune abilitati de comunicare (verbala si scrisa)
- cunostinte MS Office
- persoana dinamica, automotivata
- experienta in activitatea de salarizare (cunostinte legislatie si calcul salarii) constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv

Parte a grupului franco-belgian Louis Delhaize, PROFI ROM FOOD SRL este o companie multinationala ce detine o retea de 44 de magazine alimentare de tip discount (inclusiv magazinele Albinuta din Bucuresti)
Date suplimentare despre companie puteti gasi pe site-ul www.profi.ro.