Inspector Resurse Umane

TeamNet International S.A

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Intocmirea si inregistrarea contractelor individuale de munca, decizii incetare, si a altor documente anexe
- Intretinerea relatiei cu Inspectoratul Teritorial de Munca
- Operarea in cartile de munca a modificarilor care intervin in activitatea profesionala a angajatilor
- Gestionarea dosarelor de personal
- instruirea noilor angajati in ceea ce priveste regulamentul interior al firmei, prezentarea companiei

CERINTE

- absolvent/a al/a cursului de inspector resurse umane cu drept de semnatura
- cunostinte solide legislatia muncii
- experienta in operarea cartilor de munca de cel putin 2 ani
- cunostinte solide de operare PC
- abilitati excelente de comunicare
- persoana foarte ordonata si cu spirit organizatoric

TeamNet International, companie de dezvoltare software cu peste 6 ani de experienta si 150 de specialisti, membri ai grupului Asesoft, parteneri Oracle, parteneri Gold Microsoft, certificati ISO 9001:2000.

TeamNet este orientata spre perfectionarea continua a membrilor sai.
Dezvoltarea personala si profesionala a membrilor TeamNet este o valoare importanta a culturii noastre organizationale.Membrii TeamNet sunt instruiti permanent pentru a fi la curent cu cele mai noi tehnologii IT.

Scopul nostru este sa oferim solutii IT, folosind cele mai noi tehnologii pentru imbunatatirea productivitatea, eficienta si performanta afacerii clientilor nostri.