Inspector resurse umane

HELP NET FARMA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Coordonarea si gestionarea activitatii de evidenta a salariatiilor;
Urmarirea situatiei angajarilor in companie, actualizarea bazei de date cu noii angajati;
Realizarea rapoartelor interne;
Mentinerea relatiei cu ITMB si Institutiile Statului, in ceea ce priveste incheierea si incetarea contractelor de munca, declaratiile lunare, fisele fiscale anuale si orice alte situatii solicitate de acestea;

CERINTE

Studii medii/superioare;
Buna cunoastere a legislatiei muncii;
Experienta relevanta in domeniu- minim 2 ani;
Bune abilitati de interrelationare personala, abilitati de organizare si atentie la detalii,capacitate de prioritizare a sarcinilor, flexibilitate, sociabilitate, initiativa, spirit analitic, capacitate de a lucra sub stres, spirit de echipa, dinamism, creativitate.

Una dintre cele mai puternice si dinamice companii farmaceutice din Romania, aflata in plina expansiune.