INSPECTOR RESURSE UMANE

La Fantana SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- intocmeste si gestioneaza dosare de personal (contracte individuale de munca, alte acte de angajare, decizii, adeverinte, etc),
- opereaza carnete de munca si elibereaza adeverinte de venit pentru salariati,
- realizeaza lucrari si statistici specifice resurselor umane (stat de salarii, miscare personal, plan de pregatire si perfectionare a pregatirii personalului, evidenta cursurilor efectuate).

CERINTE

- studii superioare, reprezinta un avantaj
- atestat Inspector resurse umane,
- minim 1 an experienta intr-o pozitie similara,
- experienta in calcul salarial si procesare salariala,
- cunoastere buna a legislatiei muncii,
- cunostinte MS Office (Word, Excel),
- bune abilitati de comunicare si organizare,
- capacitate de asimilare rapida, respectarea termenelor limita.

BENEFICII OFERITE

Compania ofera un pachet salarial atractiv, cu posibilitatea de dezvoltare profesionala intr-o companie in plina ascensiune, alaturi de un colectiv tanar si dinamic.

Lider national in servicii de distibutie a apei in sistemul water-cooler.