Inspector Resurse Umane

CPI SECURITY

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Intocmirea, modificarea si desfacerea CIM:
- Gestionarea dosarelor de personal si a carnetelor de munca;
- Completarea registrului general de evidenta al salariatilor;
- Mentinerea relatiei cu institutiile abilitate;
- Gestionarea bazei de date a angajatilor, in format electronic;
- Studiaza si aplica legislatia in vigoare.
- Adeverinte pentru salariati
- Centralizarea pontajelor lunare
- Recrutare si selectie
- Intocmirea dosarelor de angajare si a celor de avizare de catre politie

CERINTE

- Studii superioare sau medii cu diploma de bacalaureat
- Atestat de inspector Resurse Umane
- Minim 3 ani intr- o pozitie similara
- Cunostinte temeinice de legislatia muncii;
- Cunostinte operare PC, internet; WizSalary
- Abilitati de comunicare, relationare si invatare;
- Persoana organizata, responsabila, obisnuita sa lucreze cu deadine-uri stricte;

BENEFICII OFERITE

- Tichete de masa

DESCRIEREA FIRMEI

- Paza si protectie
- Monitorizare & Interventie
- Patrulare mobila
- Sisteme de securitate
-Transport valori
- Procesare numerar