Inspector Resurse Umane

FMCG Marketing & Distributie

Job expirat

RESPONSABILITATI

Mentinerea legaturii cu ITMB;
Intocmirea si redactarea contractelor de munca, actelor aditionale (modificari salariale, modificari functie);
Gestionarea carnetelor de munca;
Inchidere contracte de munca;
Completare si difuzare adeverinte salariat.

CERINTE

Minim 1 an experienta intr-o pozitie similara;
Minim studii medii;
Atestat Inspector resurse umane;
Cunostinte solide privind legislatia muncii;
Cunostinte operare PC;
Persoana organizata, responsabila;
Capacitate de comunicare si relationare.

BENEFICII OFERITE

Telefon de serviciu;
Bonuri de masa.

FMCG Marketing & Distributie este o companie cu capital romanesc, aflata in continua dezvoltare, avand o vasta experienta in managementul si administrarea vanzarilor, precum si in servicii de mercantizare si sampling ceea ce asigura succesul partenerilor nostri.
Echipa FMCG Marketing & Distributie are avantajul acoperirii nationale si al performantei la nivelul fiecarei divizii.
FMCG Marketing & Distributie asigura in prezent servicii de merchandising pentru Ursus Breweries, Panfoods Romania (cafeaua solubila Amigo), Zarea SA, Pambac, Matra Int. S.R.L., Romkuvert, Farmec S.A.
Puteti afla mai multe informatii despre noi accesand site-ul www.fmcgmanagement.ro.