INSPECTOR RESURSE UMANE

RCS & RDS

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Actualizarea bazei de date a angajatilor, transmiterea electronica a registrului de evidenta al salariatilor;
• Intocmirea si inregistrarea contractelor de munca, a actelor aditionale, deciziilor, etc respectand termenele legale;
• Intocmirea si arhivarea dosarelor personale ale salariatilor:
• Desfasoara activitati specifice departamentului personal(adeverinte, copii carti munca, note de lichidare, etc);
• Mentinerea legaturii cu corespondetii din filialele RCS & RDS;
• Comunicarea permanenta cu angajatii in problemele de personal / salarii;
• Realizarea de rapoarte lunare legate de intrari/iesiri personal.

CERINTE

• Experienta de cel putin 2 ani pe o pozitie similara;
• Atestatul de Inspector Personal obligatoriu;
• Excelente abilitati de comunicare si relationare;
• Foarte bune abilitati organizatorice;
• Rezistenta la stres si program flexibil;
• MS Office (Word, Excel), client de mail

RCS & RDS este o companie romanesca rezultata in urma fuziunii in august 2005 intre Romania Cable Systems si Romania Data Systems. Compania este cel mai important furnizor de servicii integrate de comunicatii avand peste 90 de puncte de lucru in Romania, Ungaria, Slovacia, Serbia, Cehia si Croatia.
Peste 1.700.000 de clienti beneficiaza de serviciile de televiziune prin cablu si satelit, iar peste 150.000 de companii folosesc serviciile de internet, transmisii de date si telefonie fixa oferite de RCS & RDS.