INSPECTOR PROTECTIA MUNCII - DIVIZIA IT&C

UTI SYSTEMS

Job expirat

RESPONSABILITATI

- informarea si instruirea lucratorilor pe linie de securitate si sanatate in munca;
- asigurarea cadrului organizatoric si a mijloacelor necesare securitatii si sanatatii in munca;
- implementarea masurilor prevazute pe baza urmatoarelor principii generale de prevenire: evitarea riscurilor, alegerea echipamentelor de munca, etc;
- informarea lucratorilor in legatura cu riscurile profesionale;

CERINTE

- studii superioare tehnice, specializare in domeniul securitatii muncii si asigurarea calitatii
- Microsoft Office (Word, Excel, Outlook)
- limba engleza – nivel mediu
- carnet de conducere – categoria B

BENEFICII OFERITE

UTI CONSIDERA SI TRATEAZA OAMENII CA PE CEA MAI VALOROASA RESURSA

- salariu motivant
- mediu de lucru placut
- oportunitati de promovare si un plan personalizat de cariera
- empowerment - credinta in individ, dezvoltarea sentimentului de participare si proprietate
- plan de incentivare corespunzatoare performantelor personale si ale organizatiei
- programe de evaluare si dezvoltare a abilitatilor profesionale

Dupa 15 ani de succese pe piata romaneasca de IT&C, UTI Systems ofera acum oportunitatea unei noi deschideri, sustinuta si de noua dimensiune internationala a actionariatului.
Lider in dezvoltarea de solutii, produse si servicii de inalta tehnologie, cu rezultate remarcabile in zona de cercetare-dezvoltare si inovare, divizia IT&C acopera ca arii de expertiza: dezvoltare software, solutii de securitatea informatiei, comunicatii, solutii de criptare si compatibilitate electromagnetica, precum si integrare de sisteme informatice.
Detalii despre preocuparile si realizarile echipei IT&C din grupul UTI pot fi obtinute vizitand site-ul www.uti.ro.