INSPECTOR PROTECTIA MUNCII

UTI GRUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

- informarea si instruirea lucratorilor pe linie de securitate si sanatate in munca;
- asigurarea cadrului organizatoric si a mijloacelor necesare securitatii si sanatatii in munca;
- implementarea masurilor prevazute pe baza urmatoarelor principii generale de prevenire: evitarea riscurilor, alegerea echipamentelor de munca, etc;
- informarea lucratorilor in legatura cu riscurile profesionale;

CERINTE

- studii superioare tehnice, specializare in domeniul securitatii muncii si asigurarea calitatii
- Microsoft Office (Word, Excel, Outlook)
- limba engleza – nivel mediu
- carnet de conducere – categoria B

BENEFICII OFERITE

UTI CONSIDERA SI TRATEAZA OAMENII CA PE CEA MAI VALOROASA RESURSA

Salariu motivant
Mediu de lucru placut
Oportunitati de promovare si un plan personalizat de cariera
Plan de incentivare corespunzatoare performantelor personale si ale organizatiei
Programe de evaluare si dezvoltare a abilitatilor profesionale
Oportunitatea contributiei in proiecte de dimensiuni impresionante
Tratament corect si sanse egale

Solutii IT si Comunicatii, Solutii de Securitate, Instalatii pentru constructii civile, Servicii administrative