INSPECTOR PROTECTIA MUNCII

MEDIPLUS EXIM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Asigura conformitatea cu cerintele legale in domeniul sanatatii si securitatii in munca pentru regiunea arondata;
Realizeaza instruirea introductiva generala a angajatilor in domeniul sanatatii si securitatii in munca si situatiilor de urgenta;
Asigura distributia, centralizarea si semnarea fiselor de protectia muncii;
Asigura implementarea politicilor si procedurilor interne in domeniul sanatatii si securitatii in munca si a prevenirii situatiilor de urgenta.

CERINTE

Absolvent studii superioare
Experienta minim doi ani pe o pozitie similara
Absolvent curs PM sau PSI
Persoana meticuloasa, organizata
Disponibilitate la deplasari

BENEFICII OFERITE

Se ofera pachet salarial motivant.

Mediplus Exim SRL este cel mai mare distribuitor de medicamente din Romania si este parte componenta a grupului A&D Pharma alaturi de o puternica retea de farmacii, Sensiblu SRL.