INSPECTOR PERSONAL SI SALARIZARE (IPSEJ)

Eurojobs Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati principale:

-calcul salarii, state de plata, etc. pentru listele de angajati
-administrare contracte de munca si alte acte aditionale si evidenta lor in sistem
-responsabil de relatia cu I.T.M. (inregistrari contracte, acte aditionale, etc.)
-persoana dinamica

CERINTE

-experienta minim 6 luni intr-o pozitie cu atributii similare;
-operare calculator nivel bun (MS Office), capacitate de invatare si adaptare rapida la lucrul cu software operational;
-absolvent studii superioare (stiinte socio-umane sau economice);
-atestatul de inspector resurse umane constituie avantaj

BENEFICII OFERITE

-salariul este in raport cu nivelul de pregatire si experienta;
-lucrul intr-un mediu dinamic si o echipa tanara;
-se accepta si part-time (4-6 ore)

Companie renumita in Austria, cu o vasta experienta in domeniul resurselor umane, cauta pentru serviciul de outsourcing un inspector de personal si salarizare.