Inspector personal

Business IQ

Job expirat

RESPONSABILITATI

¿ Intocmirea dosarelor de personal ale angajatilor
¿ Gestionarea informatiilor privind cartile de munca (declaratii, actualizari, achizitionari, completari in cartile de munca)
¿ Gestionarea deciziilor si inregistrarilor in cartea de munca
¿ Reprezinta compania in relatiile cu institutiile administrative de stat si locale, ITM, etc
¿ Intocmeste si transmite adeverinte si adrese specifice activitatii de administrare personal
¿ Gestioneaza note de lichidare
¿ Gestioneaza conflictele de munca si participa la cercetari disciplinare
¿ Completeaza registrul de evidenta a salariatilor
¿ Tine evidenta concediilor de odihna si a celor medicale
¿ Intocmeste si centralizeaza pontajele

CERINTE

¿ Studii medii sau superioare
¿ Experienta pe o pozitie similara de minim 3 ani
¿ Atestat de Inspector de personal
¿ Cunostinte FOARTE BUNE de legislatia muncii
¿ Abilitati de comunicare
¿ Gindire logica si structurata
¿ Rezistenta la stress

BENEFICII OFERITE

300 Euro/luna

Business IQ is specialized in providing recruitment and selection services on the Romanian market. We help our clients communicate, attract and select the best professionals and support our partners in the area of image building and recruitment.
Visit www.ecareer.ro for more information on our open positions.