Inspector Personal

RCS & RDS

Job expirat

RESPONSABILITATI

¿ Introducerea in sistem a datelor necesare calculului salariilor (angajati noi, prezenta, concedii de odihna/medicale, deduceri, retineri, lichidari etc);
¿ Managementul dosarelor de personal (contracte, documente personale, carti de munca) si a registrului de evidenta salariati;
¿ Mentinerea legaturii cu corespondetii din filialele RCS & RDS;
¿ Comunicarea permanenta cu angajatii in problemele de personal / salarii;
¿ Realizarea de rapoarte lunare legate de intrari/iesiri personal.

CERINTE

¿ Experienta de cel putin 2 ani pe o pozitie similara;
¿ Atestatul de Inspector Personal obligatoriu;
¿ Excelente abilitati de comunicare si relationare;
¿ Foarte bune abilitati organizatorice;
¿ Rezistenta la stres si program flexibil;
¿ MS Office (Word, Excel), client de mail.

RCS & RDS este unul dintre cei mai importanti furnizori privati de servicii integrate de telecomunicatii.

Ce va oferim?
Servicii de televiziune [prin cablu tv de la RCS & RDS si DigiTV]
Acces Internet si comunicatii de date [RDS.Net, RDS.Link]
Telefonie fixa nationala si internationala [RDS.Tel]