INSPECTOR PERSONAL

Media Market

Job expirat

RESPONSABILITATI

VA RUGAM SA CITITI CU ATENTIE CONTINUTUL ANUNTULUI deoarece:

* SELECTIA ARE LOC PE BAZA DE INTERVIU DIRECT;
* APLICATIILE PE INTERNET SUNT INSUFICIENTE!!!
In consecinta, va asteptam sa efectuati o programare pentru sustinerea interviului la telefon:327.66.55 sau 327.79.79, in fiecare zi intre orele 9:00 si 17:00.

SARCINI SI ATRIBUTII:

* Administrarea dosarelor de personal (aprox. 70 persoane);
* Intocmirea dosarelor de angajare;
* Intocmire salarii;
* Elibereaza adeverinte;
* Tine evidenta concediilor medicale, concediilor de odihna;
* Se ocupa de selectia pentru pozitiile disponibile din cadrul societatii;
* Indeplinirea formalitatilor de incetare a contractelor de munca;
* Realizarea pontajelor;
* Mentinerea legaturii cu Inspectoratul Teritorial de Munca - inspectorul de personal.

CERINTE

* Absolvent studii medii sau superioare;
* Experienta minim 5 ani in pozitie similara (inspector de personal);
* Cunostinte avansate de MS Office (Word, Excel);
* Permis auto, categoria B.

Candidatul ideal trebuie sa fie o persoana ordonata, meticuloasa, organizata si ferma, cu bune abilitati de comunicare si relationare.

BENEFICII OFERITE

-Salariul NET lunar este de 700 EURO.
-In perioada de proba salariul NET este de 600 EURO.
-Se ofera: telefon;auto pentru deplasari; prime; bonusuri.
-Program de lucru L-V: 9.00-18.00.
-Perioada de proba este de 1 luna.
-Angajarea are loc pe baza de contract individual de munca.

Human Resources Agency - Consultanta in domeniul Managementului Resurselor Umane, head hunting, proiectarea si dezvoltarea carierei, testare si evaluare psihologica.
POSTURILE DISPONIBILE VA SUNT PREZENTATE DACA ACCESATI www.mediamarket.ro