INSPECTOR PERSONAL

MEDIA MARKET - HUMAN RESOURCES AGENCY

Job expirat

RESPONSABILITATI

Administrarea dosarelor de personal (aprox. 90 persoane);
Intocmirea dosarelor de angajare;
Se ocupa de selectia pentru pozitiile disponibile din cadrul societatii;
Completarea fiselor de protectia muncii, PSI, contracte de munca, etc.;
Indeplinirea formalitatilor de incetare a contractelor de munca;
Realizeaza instructajul de protectia muncii;
Mentinerea legaturii cu medicul de medicina muncii pentru fisa de sanatate;
Realizarea pontajelor si transmiterea (la 2 sapt.) catre departamentul de contabilitate - salarizare;
Mentinerea legaturii cu Inspectoratul Teritorial de Munca - inspectorul de personal.

CERINTE

Absolvent studii medii sau superioare;
Experienta minim 1 an in pozitie similara (inspector de personal - constituie avantaj);
Cunostinte avansate de MS Office (Word, Excel);
Permis auto, categoria B.
Disponibilitate pentru deplasare la punctul de lucru din Jud. Ialomita.

Candidatul ideal trebuie sa fie o persoana ordonata, meticuloasa, descurcareata, organizata si ferma, cu bune abilitati de comunicare si relationare.

BENEFICII OFERITE

-Salariul NET lunar este cuprins intre 1700-1900 RON.
-In perioada de proba salariul NET este cuprins intre 1500-1700 RON.
-Se ofera: telefon; transport zilnic asigurat; (auto-eventual la dispozitie).
-Program de lucru L-V: 8.00-18.00 si S: 8.00-18.00 de 2 ori/luna.
-Perioada de proba este de 1 luna.
-Angajarea are loc pe baza de contract individual de munca.

Companie Resurse Umane cu obiect de activitate : Recrutare Selectie personal si Consultanta in Domeniul Managementului Resurselor Umane.

CLIENTUL NOSTRU ESTE O COMPANIE CE ARE CA OBIECT DE ACTIVITATE PRODUCTIA SI DISTRIBUTIA DE CARNE DE PASARE.
Locatia se afla in sectorul 3, Bucuresti.

Modalitate de inscriere:

VA RUGAM SA CITITI CU ATENTIE CONTINUTUL ANUNTULUI deoarece:
* SELECTIA ARE LOC PE BAZA DE INTERVIU DIRECT;
* APLICATIILE PE INTERNET SUNT INSUFICIENTE;
* PENTRU INSCRIEREA LA INTERVIUL DE SELECTIE se poate suna zilnic intre orele 9-17, la telefon 327.66.55 sau 327.79.79

Site-ul nostru www.mediamarket.ro este momentan indisponibil, acesta fiind in reconstructie.