Inspector Logistica

Business IQ

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Face demersurile necesare obtinerii avizelor/ autorizatiilor necesare amenajarii spatiilor;
- Executa toate demersurile necesare pentru obtinerea avizelor/ autorizatiilor necesare;
- Identifica furnizorii de utilitati si solutiile particulare care trebuie adoptate pentru asigurarea functionarii agentiilor;
- Pregateste documentatia necesara incheierii contractelor de utilitati

CERINTE

- Studii superioare finalizate;
- 1 an experienta pe o pozitie similara;
- Cunostinte bune limba engleza
- Foarte bune cunostinte operare PC
- Abilitati de comunicare interumana
- Capacitate de planificare, coordonare si evaluare a activitatilor proprii
- Rezistenta la efort intelectual intens si prelungit.

BENEFICII OFERITE

- salariu fix + bonuri de masa.
- telefon de serviciu.

Clientul nostru este o companie britanica de pariuri sportive si nonsportive, investitie a unui celebru grup britanic, grup cu o cifr¿ de afaceri de peste 2 miliarde de euro.

Business IQ is specialized in providing recruitment and selection services on the Romanian market. We focus on the specifics of your industry and help you make informed decisions about the right people for your business.
We help our clients communicate, attract and select the best professionals and support our partners in the area of image building and recruitment.
Visit www.ecareer.ro for more information on our open positions.