INSPECTOR EXPLOATARE TRAFIC

G4S CASH SERVICES

Job expirat

RESPONSABILITATI

- primeste si centralizeaza comenzile clientilor;
- introduce in sistemul informatic comenzile transmise de beneficiari privind transportul de valori, solicitarile de numerar, consumabile;
- clarifica cu clientii comenzile de transport cu date incorecte sau neclare;
- negociaza cu clientii orele de atingere din comenzile zilnice;
- inainteaza beneficiarilor confirmarile de primire a comenzilor;
- intocmeste zilnic rutele de transport in baza comenzilor zilnice si lunare;
- mentine legatura cu echipajele de transport pentru a se informa cu privire la situatia operativa din teren si asupra abaterilor de la planul de rutare;
- introduce in sistemul informatic confirmarile/situatia la zi a operatiunilor executate de catre echipajele de transport sau tehnicienii ATM;
- tine legatura cu beneficiarii pentru a aduce acestora la cunostinta situatii de intarziere a echipajelor, tehnicienilor ATM;
- preia si inregistreaza reclamatiile clientilor, pe care le da spre rezolvare celor in drept;
- transmite clientilor modul de solutionare a problemelor semnalate de ei si masurile interne luate;
- mentine legatura cu clientii in privinta oricarei activitati legate de implementarea planului de rutare.

CERINTE

- Absolvent al Facultatii de Transporturi/Studii superioare tehnice;
- Experienta in activitatea de dispecerizare transporturi/rutare reprezinta avantaj;
- Disponibilitate de lucru in ture;
- Bune cunostinte de operare PC;
- Buna cunoastere a municicpiului Bucuresti si a jud. limitrofe: AG, CL, IL, PH, DB, TL (strazi, rute, starea drumurilor, distante intre localitati, etc)
- Responsabilitate, corectitudine;
- Buna capacitate de planificare si organizare;
- Abilitatea de a lua decizii rapide;
- Abilitati de comunicare, capacitate de asimilare;
- Spirit de echipa si abilitatea de a rezolva probleme;
- Buna capacitate de relationare cu clientii;
- Capacitatea de a indeplini obiective si a respecta termene;
- Acuratete si atentie in indeplinirea sarcinilor;
- Persoana dinamica.

BENEFICII OFERITE

- salariu net: 1100 RON;
- tichete de masa conform zilelor lucratoare;
- plata orelor de noapte si a orelor suplimentare;
- telefon de serviciu;
- conditii de munca legale, salariu lunar garantat, dotare corespunzatoare;
- oportunitatea de a lucra intr-o companie internationala si cu o reputatie deosebita, intr-un mediu de lucru profesionist, in care magnitudinea clientilor deserviti si diversitatea solicitarilor acestora sunt motive de dezvoltare profesionala continua;
- posibilitati reale de promovare in cadrul companiei.

G4S CASH SERVICES este membra a Group 4 Securicor, companie aflata pe loculi intai la nivel mondial in domeniul prestarii de servicii de securitate: paza, monitorizare si interventie, sisteme tehnice de securitate, transport valori, procesare bani, alimentare si mentenanta de nivel 1 ATM.
În Romania, Group 4 Securicor este prezent din 2002 si totalizeaza astazi peste 7.000 de salariati cu o infrastructura dezvoltata la nivelul tuturor judetelor.
Clientii nostri sunt companii de top pe piata romaneasca, precum: Raiffeisen Bank, Alpha Bank, City Bank, Banc Post, Banca Romaneasca, Banca Transilvania, CEC, Posta Romana, Kenvelo, Kaufland, Hewlett-Packard s.a