Inspector Evidenta si Administrare

SC ASIGURAREA ROMANEASCA ASIROM SA - SUCURSALA ION GHICA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Deservire pentru clientii existenti (inclusiv partenerii brokeri);
- Administrarea contactelor de colaborare;
- Aport la dezvoltarea relatiilor de parteneriat cu clientii mari, cu bancile, societatile de leasing si brokerii parteneri;
- Pregatirea si negocierea ofertelor pentru clientii si potentialii clienti corporate;
- Rapoarte privind activitatile specifice.

CERINTE

- Studii superioare
- Experienta in domeniul asigurarilor constituie un avantaj;
- Abilitati de comunicare;
- Atitudine pozitiva, operativitate, orientare catre rezultate;
- Foarte bune cunostinte de utilizare a calculatorului.

BENEFICII OFERITE

- Posibilitatea dezvoltarii unei cariere de succes alaturi de o societate puternica de asigurari;
- Conditii superioare de munca;
- Pachet salarial motivant.

Una dintre cele mai puternice companii de asigurare din Romania.