INSPECTOR DAUNE AUTO

SC EURIAL INVEST SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Acest rol este responsabil pentru:
- deschiderea dosarelor de dauna conform procedurilor stabilite cu fiecare societate de asigurare;
- mentinerea relatiei cu asiguratorii;
- avizarea reconstarilor;
- fluidizarea fluxului de comunicare cu asiguratorii.

CERINTE

Studii superioare tehnice (Politehnica, Autovehicule Rutiere)
Experienta minim 1 an pe o pozitie similara
Abilitati de comunicare si negociere
Organizat, serios, disciplinat
Bun negociator
Adaptabil la schimbare
Abil in a-si imbunatati performatele personale
Disponibil de a lucra peste program, in conditiile legii
Orientat catre atingerea obiectivelor
Cunoscator al pietei auto
Permis categoria B

DESCRIEREA FIRMEI

Esti o persoana dinamica si ambitioasa?

Cauti noi oportunitati pentru cariera ta?

Va oferim acces la evolutie profesionala, sansa de a avansa, pachete de beneficii interesante si o atmosfera de lucru stimulanta.

Va asteptam sa va alaturati unei echipe de profesionisti, tanara si dinamica!