INSPECTOR COORDONATOR ADMINISTRARE PORTOFOLIU

Insurer Broker de Asigurare Reasigurare SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Acordarea de suport Asistentilor in Brokeraj;
• Furnizarea de informatii si servicii asiguratilor actuali si potentiali;
• Preluarea cererilor de asigurare/reinnoire/extindere de la clienti:
• Negocierea si administrarea contractelor de asigurare:
• Redactarea ofertelor de asigurare:

CERINTE

• Experienta in asigurari - obligatorie;
• Studii superioare;
• Cunostinte operare computer - Word, Excel, Internet;
• Abilitati de comunicare, de negociere, intreprinzator, adaptabil;
• Bun organizator, inteligent, serios, cinstit, corect, loial;
• Perseverenta in atingerea obiectivelor propuse;
• Capabil de lucru in conditii de stres, in echipa, cu orar prelungit;
• Atitudine pozitiva si respect fata de clienti si colegi;
• Confidentialitate;

BENEFICII OFERITE

Oferim salariu + comision si mediu de lucru deosebit de atractiv;
• Plan de cariera;
• Plan de dezvoltare individuala conform managementului performantei
• Bonuri de masa
• Abonament Medlife/similar
• Telefon de serviciu
• Bonus target general (indeplinirea targetului la nivelelul societatii)
• Calificare continua (prin cursuri organizate de entitati abilitate, intalniri interactive cu reprezentantii asiguratorilor, etc).

INSURER BROKER DE ASIGURARE-REASIGURARE SRL are ca obiect unic de activitate consultanta specializata in desfasurarea activitatilor de management al riscului si intermedierea de asigurari.