Inspector Asigurari

SC CARPATICAASIG SA SUCURSALA DUCA BUCURESTI

Job expirat

RESPONSABILITATI

Incheie polite de asigurare pentru clientii proprii;
Măreşte şi dezvolta portofoliul propriu prin identificarea de noi clienţi;
Monitorizează piaţa locală şi competiţia din domeniu;
Selectează, instruieşte, coordoneaza si monitorizeaza reţeaua proprie de agenţi.

CERINTE

Experienţa în vânzări minim 1 an;
Abilităţi de vânzare, receptivitate la nou, spirit competitiv;
Orientat catre rezultate;
Organizat, comunicativ, optimist;
Studii medii sau superioare;
Operare PC nivel mediu.

BENEFICII OFERITE

Oportunitatea de a lucra intr-un mediu profesionist,
Pachet de beneficii motivant;
Decontare transport
Oportunitati de dezvoltare profesionala.

Suntem prezenti de 16 ani pe piata asigurarilor, timp in care am dobandit experienta, credibilitate si notorietate. Portofoliul de produse complex, permanent reactualizat pentru a face fata celor mai ridicate exigente ale pietei, ne-a consolidat imaginea de companie dinamica, adaptata nevoilor clientilor. Strategia de business pe care o urmam este construita in functie de valorile fundamentale ale companiei, definitorii în relatia cu clientii, colaboratorii si angajatii: Profesionalism, Responsabilitate, Adaptabilitate,Dinamism.