Inspector/Agent Asigurari

PINT.RO

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam persoane care isi doresc sa-si construiasca o cariera in domeniul asigurarilor, intr-un mediu profesionist, competitiv si orientat catre rezultate.
Ne dorim alaturi de noi, viitori colegi care tind spre performanta si care impartasesc valorile companiei-emitere si vanzare polite de asigurare in confomritate cu legile in vigoare cu standardele si politicile companiei.
- promovarea produselor de asigurare din portofoliul companiei
- gestionarea politelor vandute prin actiuni specificea post vanzare
- gestionare portofoliu de clienti
- reinnoirea politelor
- realizare obiective stabilite de companie
- inventarierea documentelor cu regim special

CERINTE

- experienta in domeniu
- cod raf (diploma IMA)
- initiativa si entuziasm, atentie la detalii si spirit de echipa
- atitudine pozitiva si rezistenta in conditii de stres.
- abilitati de comunicare si organizatorice
- determinare in atingerea obiectivelor

BENEFICII OFERITE

- salariu atractiv
- contract de munca perioada nedeterminata
- dezvoltare profesionala
- mediu de lucru tanar
- posibilitate de promovare in cadrul companiei
- asigurare medicala
- abonament activitati recreative (fitness/masaj)
- tichete cadou
- program flexibil de lucru

Din 2006 dam tot ce putem noi mai bine pentru a crea servicii grozave pentru clientii nostri. Ne jucam, experimentam, gresim, calatorim, ne simtim bine, de fapt TRAIM