Ingrijitoare cladiri - Scoala

Fundatia Scoala Little London

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam Ingrijitor cladiri pentru Scoala Little London – Greenfield (in zona Gradina Zoologica)

Responsabilitati specifice postului

Program: 5 zile/saptamana in ture de la 7.00-15:30 respectiv 11:00 – 19:00.

CERINTE

- persoana sanatoasa
- harnica
- studii minime (8-10 clase)
- experienta intr-o pozitie similara
- preferabil nefumatoare

BENEFICII OFERITE

- salariu 1,000 lei/luna
- contract de munca
- abonament RATB
- uniforma de lucru
- transport: asigurat de la Zoo la Greenfield si de la Greenfield la Zoo.

Avantaje:
- libere in fiecare duminica si toate Sarbatorile legale
- se lucreaza intr-un mediu curat, placut
- respect si apreciere pentru munca bine facuta
- lucram cu produse si ustensile profesionale de curatenie, asadar munca este eficientizata.

Little London este o gradinita si scoala particulara care functioneaza dupa principiul ca educația merge dincolo de excelența academică.