Inginerie

ProJob Personal & Service S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Proiect specific industrial realizat cu supraveghetorul principal;
Raportarea in interiorul si in stransa colaborare cu managementul departamentului;
Capacitatea de a invata noi tehnologii într-un ritm bun;
Pasiunea pentru schimbul de informaţii tehnice;
Asigurarea conformităţii cu programele, procesele, politicile si valorile companiei;
Lucrul intr-un mediu internaţional si colaborarea cu echipa pentru a oferi un nivel inalt de sustinere;
Pentru a aplica la acest job va rugam sa folositi modalitatea de aplicare de la www.projob-personal.ro

CERINTE

Diploma universitara in: Mecanica, Stiinta Materialelor, Industria Automatica, Electronica, Inginerie Industriala;
Limba straina: Germana si/sau engleza;
Profil: analitic, deschidere spre invatarea de lucruri noi, tipul initiativ, atentie deosebita la detalii;

BENEFICII OFERITE

Salariu competitiv;
Alte beneficii sunt discutate la interviu.

Trendul spre flexibilizarea pietei de munca continua. In viitor dezvoltarea demografica va aduce cu sine noi provocari in gasirea de personal. Un punct forte al muncii noastre il reprezinta perfectionarea continua a lucratorilor nostril. Lucram cu institute de formare impreuna, care sprijina filozofia firmei noastre. www.projob-personal.ro