INGINERI VANZARI SISTEME DE VENTILATIE SI CLIMATIZARE

My Way Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Se cauta o persoana care detine bune abilitati de vanzator, capabil si dornic de a acumula cunostinte in domeniul in care activeaza firma si ale carui principale atributii vor fi:
- mentinerea si dezvoltarea portofoliului de clienti ai firmei;
- prezentarea periodica de oferte catre acestia;
- contactarea si prezentarea produselor firmei catre clienti din afara Bucurestiului (in special orasele mari: Timisoara, Brasov, Constanta etc);
- identificarea de eventuali distribuitori pentru produsele firmei in aceste orase;
- incheierea de contracte si urmarirea realizarii acestora.

CERINTE

- studii superioare tehnice (Facultatea de Instalatii, Politehnica);
- experienta minima in domeniul vanzarilor de sisteme de ventilatie si climatizare industriale;
- limba engleza, scris si vorbit;
- abilitati de negociator;
- capacitate de adaptare la nou, de relationare facila cu oamenii, de comunicare;
- dorinta si capacitate de a asimila noi cunostinte.

BENEFICII OFERITE

- Salariul este de 250 - 400 euro net (in functie de experienta), plus comision din vanzari.Perioada de proba: doua luni.
- Se mai asigura: telefon, bonuri de masa.

Firma cu obiect de activitate in domeniul recrutarii si plasarii de forta de munca